0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenimahalle Oto Kiralama

08 Aralık 2018
15 kez görüntülendi
Yenimahalle Oto Kiralama

Yenimahalle oto kiralama ve araç kiralama birçok kişi için oldukça önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle araç fiyatlarının ve vergilerin artması insanları araç kiralamaya yöneltmiştir. Yenimahalle araç kiralama denilince akla gelen firmalardan birisi olmamız sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten ve uygun fiyatlardan kaynaklanmaktadır. Yenimahalle Rent A Car firmamız geniş araç filosu ve uygun araç kiralama fiyatları ile birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Her ihtiyaca yönelik birçok araç barındıran firmamız şoförlü veya şoförsüz şekilde araç kiralama hizmeti sunuyor. Rezervasyon sistemi ile aracı almak istediğiniz ve kiralama sonunda teslim etmek istediğiniz yeri seçerek daha kolay bir kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yenimahalle Rent A Car’ın web sitesinden araç modellerine ve fiyatlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Yenimahalle Oto Kiralama Firmaları

Yenimahalle Oto Kiralama Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile araç kiralama alanında öncü firmalardan birisi haline gelmiştir. Yenimahalle Rent A Car geniş araç filosu ve sunmuş olduğu kaliteli hizmetle oldukça sık tercih edilmektedir. sitesinden sunmuş olduğumuz araçlara ve fiyatlarına ulaşabilir veya iletişim hattından bize ulaşarak merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Sitede rezervasyon yapabileceğiniz bir sistem de bulunmaktadır. Araç kiralayacağınız bölgeyi, kaç gün için kiralayacağınızı ve nerede teslim edeceğinizi belirtebilir, daha kolay ve hızlı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. Araçla ilgili tüm bilgilere internet adresinden ulaşmanız mümkündür.

Yenimahalle Araç Kiralama Fiyatları

Yenimahalle Araç Kiralama  Firma olarak müşterilerimize yenimahalle araba kiralama konusunda en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. En uygun fiyatları ve geniş araç çeşitliliğine firmamız aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Bütçeniz doğrultusunda ve ihtiyaçlarınıza yönelik araçları istediğiniz süre zarfında kiralayabilir ve kiraladığınız gün kadar ödeme yapabilirsiniz. Araç kiralama süreniz uzadıkça günlük araç kiralama bedeli de oldukça düşecektir. Özellikle 28 gün ve daha fazla süreyle araç kiralamanız durumunda en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.Yenimahalle Rent A Car Lüks araç hizmetinin de bulunduğu Yenimahalle oto kiralama firmamızda dilerseniz aracınızı şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik araçlardan birini seçip kiralamak istediğiniz gün sayısını belirterek ödeyeceğiniz tutarı da görebilirsiniz. Web sitesinde yer alan araçlara giriş yaparak aracı kaç gün kiralamanız halinde ne kadar ücret ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Uzun süreli araç kiraladığınızda en uygun fiyattan ödeme yapacağınızı bilmenizde de fayda var.

Yenimahalle Merkez Rent  A Car Ofisi

Yenimahalle Oto Kiralama Fiyatları  konusunda oldukça etkili olan firmamız düşük fiyatlarıyla da oldukça ilgi görmektedir. Geniş araç filosu müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik istedikleri bütçeye uygun araç bulmalarını kolaylaştırmaktadır. Günlük fiyatlar kiralama süresine göre daha da düşebilmekte ve uzun süreli kiralamalarda indirim uygulanmaktadır. Yenimahalle Rent A Car dilerseniz şoförlü lüks araçlarımızdan da kiralama şansına sahipsiniz. Üstelik araç istediğiniz bölgeye getirilmekte ve kiralama süresinin bitişinde ise belirttiğiniz bölgeden teslim alınmaktadır. Böylece kolay ve sorunsuz bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. 

Yenimahalle Oto Kiralama – Araç Kiralama

Günümüzde Ankara ili ile kaynaşmış olan Yenimahalle ilçesinin tarihi 1925 yılına uzanmaktadır. Atatürk Ankara ilini başkent olarak seçtikten sonra Yenimahalle’deki çorak toprakları ıslah etmek amacıyla 5 Mayıs 1925 tarihinde Atatürk Orman Çiftliği’nin temelini atmıştır. 1946-1949 yılları arasında Ankara Belediye Başkanı olan Ragıp Tüzün de, bu çiftlik karşısındaki boş yamaçları satın alarak dar gelirli memurlara konut yapmaları için dağıtmış ve böylece Yenimahalle ilçesinin planlı bir biçimde kurulmasının yolunu açmıştır. 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi haline gelen bölge, 1984 yılında yapılan mahalli idareler seçimleri öncesinde bağımsız belediye haline gelmiştir. 

Yenimahalle Rent A Car – Yenimahalle Araç Kiralama – 0312 280 00 31

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?