0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sincan Uygun Araç Kiralama

10 Kasım 2018
15 kez görüntülendi
Sincan Uygun Araç Kiralama

İnsanlar pek çok farklı nedenlerle sincan uygun araç kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Kimisi haftasonu gezintisi için otomobil kiralarken, kimisi de iş seyahatlerinde kullanmak için otomobil kiralamaktadır. Peki bir araba satın almak varken sizce insanlar neden kiralama yapıyorlar? Büyük mali imkanlara sahip şirketler neden satın almak yerine sürekli aylık ya da yıllık olarak filo kiralama / araba kiralama yoluna gidiyorlar düşündünüz mü?

Bu yazımızda tam olarak bunun nedenlerinden ve sincan uygun araç kiralamanın avantajlarından bahsediyor olacağız.

Sincan Uygun Oto Kiralama

Her şeyden önce bir araba satın almanın maliyet ve külfeti üzerinde durabiliriz. ÖTV ve artan döviz kuru araba fiyatlarını ciddi manada etkiliyor. 2018 yılında artık B segment araçların bile sıfır fiyatları 60.000 TL ve üzerinde… İyi marka, iyi model ve ful paket isterseniz bu fiyatın 150.000’leri görmesi işten bile değil.

Sincan uygun araç kiralama 100.000 TL  gibi bir miktarla yatırım yaptığınızda elde edeceğiniz kazancı düşünün. Peki hiç yatırım yapmadan bankada tutmanız halinde bile alacağınız vadeye ne demeli? Oysa otomobil satın aldıktan sonra kontağınızı ilk vurduğunuz anda aracınız bir anda 2. el oluyor ve satış fiyatında dramatik bir düşüş meydana geliyor.

Sincan uygun araç kiralama ikinci el otomobil satın almak istediğinizde yaşayacağınız deneyimler daha az zor değil… Aracın yılı, modeli, kilometresi, bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığı gibi pek çok faktörü irdelemeniz gerekiyor. Kafanız rahat bir şekilde ikinci el oto almak için belki de en az 2-3 ay araştırma yapmalısınız. Fiyatlar da pek öyle sempatik değil açıkçası. 200.000 km üzeri otomobiller için bile zikredilen afaki rakamlar ikinci el otomobil satın almaktan da soğutuyor insanları.

Sincan Uygun Araç Kiralama

Diyelim ki bir araba aldınız… Durun, her şey yeni başlıyor… Yıllık kasko, sigorta ödemelerine hazır olun. Ayrıca 6 ayda bir MTV ödemelisiniz. Tabi ki aracın vize alma esnasındaki masrafları, öncesinde muayenesi… 10.000 bakımı, 50.000 bakımı, 100.000 bakımı ve yola çıkarken hesap etmediğiniz pek çok konu sizi bekliyor olacak.

 

Sincan Araba Kiralama

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?