0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Optimum Oto Kiralama – Eryaman

03 Mayıs 2019
4 kez görüntülendi
Optimum Oto Kiralama – Eryaman

Optimum Oto Kiralama – Eryaman Optimum Oto Kiralama

Türkiye’nin en fazla marka, model seçeneğine ve en genç; araç filosuna sahip araç kiralama şirketi olan Optimum Oto Kiralama,  Etimesgut, Batıkent, Eryaman, Elvankent, Sincan, Yenimahalle, Kazan, Ayaş, Beypazarı ilçelerinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst sınıf hizmet anlayışıyla müşterilerimize optimum rent a car hizmeti vermekteyiz.

Optimum Oto kiralama işlemlerinde çözüm sunan firmamız aradığınız hizmeti sunmaktadır. Havaalanın dan veya otogardan kiralık Oto işlemlerini sürdüren firmamız, son model araçlarla hizmet veren firmamız, rahat ve konforlu araç temin etmektedir. Günümüz teknolojisinin son ürünleri olan araçlar, sözleşme ile verilmektedir. Sözleşmede aracı kullanacak olan kişilerin isimleri bulunmalıdır. Bu uygulama ile oto kiralamada çıkacak olan aksaklıkları engelleyecektir. Günümüz araba kiralama işlemlerinde en iyi yöntemleri kullanan firmamız,

Optimum Oto Kiralama – Eryaman Optimum Araç Kiralama

Sözleşme maddelerine bakıldığı zaman, sigorta şartlarına uyulması gerekir. Başka şoförlerin kullanması ile oluşan kazalar, sigorta dışıdır. Aracın kullanılması ile meydana gelen trafik cezaları ise kiralayana aittir. Aracın kötüye kullanılması esnasında oluşacak durumlarda, oto kiralama şirketi, kiralanan aracı geri alabilir. Seyahat ve tatil işlerinde kiralık araba, seyahat edilen yerin coğrafi yapısına uymalıdır. Kırsal kesimler için jip türü araçlar daha uygundur. Altı yüksek araçlar, kırsal kesimlerde rahat kullanılır. Şehir içine özel az yakan konforlu araçlar, daha kullanışlı olmaktadır. Araç seçiminde arazi yapısı ve iklim koşulları önemlidir. Rahat ve huzurlu bir seyahat için doğru aracı seçmek oldukça önemli bir noktadır.

Optimum Araç Kiralama – Optimum Rent A Car

Aracın kullanıcısı, oto kiralama optimum sektöründe aldığı aracı, kiralama süresi bitiminde teslim etmelidir. Kiralama süresinin bitmesine 6 saat kalaya kadar, kiralama süresi uzatılabilir. Kiralama süresi geçtiği andan itibaren, yeniden ücretlendirmeye tabidir. Oto kiralama işlemlerinde optimum rent a car, havaalanı ve otogar gibi noktalara kiralık araç gönderebilmektedir.

Kiralık oto optimum, araç arızalarında, kiralayan ait durumlarda, kiralayanı sorumlu tutmaktadır. Kiralık Araba optimum eryaman, oto kiralama işlerinde, aradığınız araçlarla hizmet vermektedir. Seyahat edenler için havaalanı seçenekleri ile çalışan firmamız, indiğiniz andan itibaren gideceğiniz adrese gidebilmeniz için kiralık araç temin etmektedir. Kiralık araç sektöründe, güncel imkânlar sunan firmamız, güncel çözümlerle, kaliteli araçlarla, seyahatinizin ve tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için uğraşmaktadır.

Optimum Araba Kiralama

Araç kiralama işinde, güvence veren ve sigorta işlemlerinde en iyi seçenekleri sunan firmamızın tercih edilmesi, sağlıklı optimum rent a car hizmetleri için oldukça önemlidir. Son model araç filosu ile konforun zirvesinde olan araçlarla, firmamız etkili ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Bekir KIZILARSLAN dedi ki:

    Sıcak, güler yüzlü, samimi ve dürüst bir ortam karşınıza çıkıyor. Hem kiraladığım araçlarda sorun yaşamadım hemde teslimat esnasında diğer firmalar gibi sıkıntı çıkartmıyorlar. Gönülden tavsiye ederim. Memnun kalırsınız.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?