0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenboğa Havalimanı Oto Kiralama

17 Ocak 2019
14 kez görüntülendi
Esenboğa Havalimanı Oto Kiralama

Ankara Esenboğa Havalimanı 1955 senesinde yolcu trafiğine açılmış olup, Uluslararası Havalimanları Konseyi Avrupa (ACI-Europe) tarafından 2009 yılında, 5-10 milyon yolcu kategorisinde “en iyi havalimanı” seçilmiştir.

Esenboğa Havalimanı Oto Kiralama

DHMİ tarafından 1998’de açılan bir mimari yarışmayla yeniden tasarlanan Esenboğa Havalimanı, yolcu sayısı bakımından ülkenin dördüncü büyük havalimanıdır. Başkent Ankara’ ya adımınızı atar atmaz Esenboğa Havalimanı araç kiralama ofisimizden kolayca kiralayacağınız araçla seyahatini daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ankara bir başkent olmasının düzenli ve resmi görüntüsünün arka planında tarihi bir şehirdir.

Esenboğa Oto Kiralama – Esenboğa Havalimanı Oto Kiralama

Ankara Havalimanı araç kiralama ofisimizde güler yüzlü, profesyonel ekip arkadaşlarımızın yardımıyla size uygun arabayı seçebilir, tarih ve bugünü harmanlayan sevimli şehirde unutamayacağınız bir seyahat yaşayabilirsiniz. Esenboğa Havalimanı araç kiralama ofisimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Esenboğa Araç Kiralama – Esenboğa Airport Rent A Car

Ankara eski çağlardan günümüze kadar Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti gibi birçok medeniyeti bünyesinde barındırarak çok yönlü bir kültürel miras oluşturmuştur.

Tarihi ve kültürel seyahate meraklı olanlar için son derece keyif verici bir kenttir. Türkiye Cumhuriyeti nin başkenti Ankara 1918-1923 senesi arasında Kurtuluş Savaşı nın merkezi olma özelliğini taşımıştır.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Ulusal Harekât merkezi ve Kurtuluş Mücadelesi nin sembolü Ankara, 13 Ekim 1923 yılında resmi anlamda başkent olarak kabul edilmiştir. Ulu Önder Atatürk?ün mezarı Anıtkabir, şehrin sembolü haline gelmiştir.

Esenboğa Rent A Car

Ankara, tarihte Avrupa ve Asya arasında göç, ticaret ve fetih yolları üzerinde bulunmuştur. Orta Anadolu?nun kuzeybatısında bulunan Kızılırmak ve Sakarya nehirlerinin kollarının oluşturduğu ovalarla kaplı bir bölgede kurulu olan Ankara yerli ve yabancı seyahat düşkünleri tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?