0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eryaman Oto Kiralama

19 Ekim 2018
23 kez görüntülendi
Eryaman Oto Kiralama

Eryaman Oto Kiralama olarak bulunduğumuz Ankara şehrinde müşterilerimize en iyi araba kiralama hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Eryaman Oto Kiralama

Ankara oto kiralama firmaları arasında en güvenilir,rahat,konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Eryaman Oto Kiralama, havalimanı oto kiralama ve konforlu araba kiralamada ön plandadır.Çalışanlarımızın esnek,düşünen,rekabetçi,yenilikçi,kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş,sinerji oluşturan,değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer oto kiralama şirketlerinden ayrıca farklarımızdır.

Kısa ya da uzun süreli araç ihtiyacımızı karşılamak için tercih ettiğimiz bir yöntem olan araç kiralama, geniş bir açıdan bakıldığında, araç satın alma işlemine göre müşterilere önemli bir takım avantajlar sağlar.Her ne kadar uzun vadeli banka kredileri, araç almak isteyenleri finansman olarak rahatlatsa da, son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan uzun süreli araç kiralama, araç ihtiyacını karşılama konusunda ciddi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eryaman Araç Kiralama – Eryaman Oto Kiralama

Detaylara girmeden önce, araç kiralamanın 2 önemli avantajına değinmekte fayda var. Araç almak istediğinizde peşinat ve aylık ödemelerin yanı sıra aracın zorunlu trafik sigortası yaptırmak için ekstra bir bütçe ayırmak zorundasınız. Ayrıca tüm bakım ve tamir masrafları da bütçenize yük olarak dönecektir. Bunun yanında kaza durumlarına karşı yeni aldığınız aracınızı korumaya almak istediğinizde araç kasko fiyatları yine bütçenizi gözden geçirmenize neden olacaktır. Üstelik aracın nasıl bir arıza çıkartacağını yani dönemsel olarak bütçenize ne kadarlık bir yük bindireceğini öngöremezsiniz. Tabi muayene masrafları ile motorlu taşıtlar vergisinin yaratacağı masrafları da unutmayalım.

Eryaman Rent A Car – Eryaman Oto Kiralama

Araç kiralama alternatifinde ise, ödemeleriniz sabit ve düzenli şekilde olacağı için aylık giderinizi belirleyebilir, kendinize en uygun fiyatta olan aracı kiralayabilir ve kiraladıkdan sonra sürprizlerle karşılaşmazsınız.

En uygun fiyatlar ile hizmet alın – Eryaman oto kiralama

Eryaman Oto Kiralama’nın sizlere sunduğu fiyat avantajlarından faydalanın.

Acar Grup Türkiye’de satılan markaların en büyük alıcısı konumunda olduğundan, distribütör firmalardan ve araç üreticilerinden yüksek indirimler alabilmektedir. Eryaman Oto Kiralama aldığı bu indirimleri müşterilerine sunduğu kiralama fiyatlarına da yansıtır. Siz hiç pazarlık yapmadan indirimlerden faydalanır, kazançlı çıkarsınız.

İhtiyaçlarınıza özel paketler – Eryaman oto kiralama

Farklı sektörlerden, her boyuttaki binlerce firmayla çalışmanın tecrübesini sizin için, size özel çözümler üretmek için kullanırız.

Sanayi devlerinden KOBİ’lere, her ölçekteki firmalar için uygun filo seçeneklerini tasarlarız. Bunun için, önce sizi dinler, şirketinizi analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirleriz. Ardından süratle, size en uygun çözüm paketini sunarız. Farklı sektörlerden ve farklı firmalardan edindiğimiz yıllara dayanan tecrübeyi sizinle paylaşırız. Araç parkımızın zenginliği, marka ve modellerimizin çeşitliliği sayesinde, organizasyon yapınızı göz önünde tutarak size en uygun seçenekleri sunarız.

Kiralanan araçların kullanım km’lerini siz belirleyebilirsiniz. Kontrat süresinizi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz (1 yıl, 2 yıl, 3 yıl, 4 yıl). Eryaman Oto Kiralama’nın geniş marka ve model portföyünü kullanarak istediğiniz araçlardan oluşan filonuzu oluşturabilirsiniz.

Sermayenizi işinizi geliştirmekte kullanın – Eryaman oto kiralama

Araç satın almak için kullanmadığınız kredinizi farklı kaynaklarda işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Otomobillerin satın alınmasından dolayı şirketiniz ciddi oranda finansman kaybı ile karşı karşıya kalmaktadır. Örneğin; otomobiller banka kredisi ile alındığında en az %25-30 oranında peşin para ayrılması gerekmektedir.

Kredi kullanarak yapılan alımlarda firma araç alım masrafı dışında faiz masraflarını da karşılamak durumundadır. Eryaman Oto Kiralama’dan araç kiraladığınızda şirket sermayesinden filo için toplu para çıkışı olmaz ve şirketiniz bu kazancı başka yatırımlar için kullanabilir.

Kira ödemeleri, şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için şirketinizin kredi imkânlarını hiçbir şekilde etkilemez.

Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

Araçlarınızı satarken uğrayacağınız değer kaybından kurtulursunuz.

Vergiden tasarruf edin – Eryaman oto kiralama

Eryaman Oto Kiralama’nin keseceği aylık kira faturasının direkt gider yazılabilmesi, şirketinize vergi avantajı sağlar. Kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay firmanızın ödeyeceği KDV’den mahsup edilerek vergi avantajı yaratır. Aylık kira bedeli faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.

Filonuzu unutun – Eryaman oto kiralama

Siz kendi başarınız için odaklanın; biz iş ortağınız olarak araçlarınızın her türlü zahmet ve masrafını üstleniriz.

Aracınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren hedefimiz sizin için “operasyonel mükemmelliği” sağlamaktır. Ankara’nın en büyük araç filolarından birini yöneten deneyimli kadromuz ve üstün altyapımız sayesinde deyim yerindeyse siz filonuzu “unutursunuz”. İş ortağınız olarak araçların her türlü zahmet ve masrafını biz üstleniriz. Size düşen sadece başarıya odaklanmaktır.

Hızlı ve sorunsuz teslimat – Eryaman oto kiralama

Araçlarınızın teslimatları Eryaman merkez ve şubelerinden yapılır, zamandan tasarruf etmeniz sağlanır.

Araçlarınızın üretici firmalardan teslimatına kadar geçecek sürede arzu ederseniz, size geçici araç temin ederek, iş sürekliliğinizin devamını sağlarız.

Aylık ödemelerinizde değişim olmaz

Eryaman Oto Kiralama’dan araç kiraladığınız da her ay belirli bir kira tutarı öder; bütçenizi, planınızı buna göre yaparsınız.

Kötü sürprizlerle, beklenmedik giderlerle karşılaşmaz; kaza, onarım, sigorta masraflarını ödemezsiniz. İşletmenizden ani nakit çıkışı olmaz; ödemelerinizi taksit, taksit yaparsınız. Araçların eskidiğini düşündüğünüzde sözleşmenizi yenileyebilir, size vereceğimiz yeni araçlarla; taksit, taksit ödemeye devam edebilirsiniz. Filonuzla ilgili giderleriniz aydan aya farklılık göstermemesinin rahatlığını yaşarsınız.

Servis bakım ve onarım bizim işimiz – Eryaman oto kiralama

Aracınızın periyodik bakımlarını biz takip eder ve ücretsiz gerçekleştiririz. Aracınız kaza ya da arıza yaptığında tüm tamirlerini biz takip eder ve aracınızı size sorunsuz, çalışır bir şekilde teslim ederiz.

Eryaman Oto Kiralama’nın kendi bünyesindeki bakım ve onarım servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları 7×24 araçlarımızın bakımı için çalışmaktadır. Kendi bünyemizdeki Ankara’da 2 servisimiz TSE standartlarında hizmet vermekte olup, günlük 20 araç kapasitesi ile bakım-onarım faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sektördeki en geniş araç yelpazesine sahip olan Eryaman rent a car, kalite ve güvenliğe verdiği önem nedeniyle, zaman içerisinde kendi geliştirdiği eğitim ve performans ölçüm metodolojisi sayesinde, yetkin bir servis ekibine sahiptir. Servis ekibi hem konusunda uzman, hem de ekibe yeni katılanları eğitebilecek ve destekleyebilecek alt yapıya sahip personelden oluşmaktadır.

Lastikleriniz bizden – Eryaman oto kiralama

Eryaman Rent A Car için müşterilerinin güvenliği ve memnuniyeti en öncelikli konular olduğundan, araçlarınızın lastikleri her 50.000 km’de bir yenilenir; ayrıca araçlarınıza kar lastiği de temin edilir.

Ekstra personele ihtiyacınız yok – Eryaman oto kiralama

Şirketiniz, personel ve zamandan tasarruf eder. Filonuzun idaresi için ekstra personel alımı yapmanıza gerek kalmaz, personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda kalmazsınız.

Şirket kaynaklarını doğru şekilde kullanarak verimliliğinizi artırırsınız. Mevcut çalışanlarınız filonuzun idaresi ile vakit kaybetmez. Muhasebe Birimleri, otomobiller ile ilgili yüzlerce faturayla uğraşmaz. Amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla ilgilenmek zorunda kalmaz. Kiralama sistemi bu yönü ile muhasebeye zaman açısından büyük avantaj sağlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM

 1. Akif Esiyok dedi ki:

  Gerçekten çok memnun kaldım çok guzel ekip ile yardımcı oluyorlar güvenilir temiz nezih ortam da ve arabalarıyla hizmet veriyorlar çok teşekkür ediyorum
  Herkese tavsiye ederim araba kiralama da birinci nokta
  ACAR OTO KİRALAMA Tebrikler çok sağolun

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Seda Saltık dedi ki:

  Biz tesadüfen gittik ama iyiki gitmişiz dedik gerçekten iş çözen her konuda yardımcı olan mükemmel insanlar🙌🏻Artık araç işini nasıl çözeriz demiyoruz çünki onlar var👏🏻Herkez düşünmeden araç kiralayabilir☝🏻

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 3. bersu altıparmak dedi ki:

  İlk araba kiraladığım yerdir, sonrasinda 2 kere daha kiraladım çok memnun kaldım. Titiz ve hızlı çalışan, anlayışlı insanlar. Kesinlikle memnun kalırsınız Ankara’da araba kiralanacak en iyi yer bence.

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 4. Ayşe ÇOLAK dedi ki:

  Araç kiraladik çok memnun kaldik. Herşey için teşekkür ediyoruz

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 5. Mehmet fikri özüpek dedi ki:

  Güzel hizmet sunuyorlar bence eryaman oto kiralama firması olarak bölgede tekler diyebilirim.Lüks araç aradık sorduk kaç yere tek burada bulabildik.

 6. Boran balgat dedi ki:

  Çok güzel firma herkonuda yardımcı oldular düğün aracımı kiralamıştım. Herşey çok iyi geçti yardımlarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

 7. Hakkı Özüpek dedi ki:

  kiraladığımız araçdan çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

 8. İbrahim zenter dedi ki:

  Hayatımda ilk defa araç kiraladım kızımın dügünü için. Gerçekten çok yardımcı oldular güler yüz ve ilginiz. İçin teşekkürler. Gerçekten gönül rahatlıgı içerisinde eşime dostuma tavsiye edebilirim.

  1. Yasemin dedi ki:

   İlgi ve alaka son derece güzeldi .arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiş olduk iyiki de gitmişim .

   1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

    çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar dileriz

 9. mehmet özüpek dedi ki:

  dürüst esnaf güvenilir adres

 10. ali özel dedi ki:

  güzel hizmetlerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum.

 11. Emin MEYDAN dedi ki:

  Geniş filo güvenilir hizmet teşekkürler Acar rent

 12. Sadık korkmaz dedi ki:

  Güven ve huzur adresi derseneniz açarlar dır verdiği hizmetin hakkını sonuna kadar hakeden bir firma 4 yıldır çalışıyorum kendileriyle hiç bir sorunla karşılaştırmadılar beni teşekkürler cihan bey le beytullah bey bayramda tekrar görüşmek dileğiyle kolay gelsin.

 13. Alican Özoğlu dedi ki:

  Bayram için araç kiraladık eryaman oto kiralama ailesinden sagolsunlar 2019 model araç ile kapımıza kadar geldiler bazı hizmetleri fazlasıyla aşmışlar başarılar diliyorum

 14. Özkan Şenol-Vizyon Raf ve Depo san.tic.ltd.sti dedi ki:

  Yaklasik 8 senedir kurumsal olarak calismaktayiz.Firmanin olusan her soruna profesyonel ve cozum odakli yaklasimi mukemmel.Arac kiralamada vazgecilmez tek adresimiz.

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Teşekkürler özkan bey

 15. eryaman oto kiralama dedi ki:

  Eryaman Oto Kiralama her daim ekonomik fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Son dönemlerde yapılan kampanyalar araç kiralama sektöründe büyük yankı uyandırmıştır. Sektörün eski işletmeleri arasında yer almanın avantajıyla sizlere en iyi fiyatları yansıtmaktayız. Son model arabaları ekonomik fiyatlarla kiralamayı düşünüyor ve eşsiz hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  Eryaman Oto Kiralama – Eryaman Araç Kiralama
  İşinde uzman ekibimiz siz değerli eryaman araç kiralama hizmeti alan müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunuyor. Günün her saatinde eryaman oto kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizlere dilediğiniz saatte araç teslimatı yapmaktadır. En dikkat ettiğimiz konulardan birisi araç teslimat saatleridir.

  Eryaman Rent A Car – Eryaman Oto Kiralama
  Eryaman Oto Kiralama ayrıcalığıyla son model arabalar kiralamak artık çok kolay. Web sayfamız ayrıcalığıyla kolay bir şekilde ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Son model araçlar için daha fazla vakit kaybetmeden sizlerde sadece bir kaç adımda online araç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

  KİRALAMA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BLOG YAZILARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

  Eryaman oto kiralama eryaman oto kiralama

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?