elvankent-oto-kiralama

Elvankent Oto Kiralama


Elvankent Oto Kiralama Fırsatları

Avantajlar:
Bütçeleme : Sözleşme süresi boyunca sabit kira ödemeleriniz sağlıklı bütçe yapmanıza olanak sağlayacak.

Risk Devretme : Ekonomik koşullar, devletin politika değişiklikleri, üreticilerin kampanyaları, pazardaki arz talep dengesi, kullanıcıların alışkanlıkları, ikinci el fiyatları artık sizi ilgilendirmeyecek. Araçlarınızı kiralayarak, tüm finansal risklerinizi firmamıza devrettiğiniz gibi, garanti ve hasar süreçlerinin takip edilmesi sorumluluğunu devretmiş olacaksınız.

Finansal : Firmamızı tercih ederek, aracın tamamını değil, sadece değer kaybını aylık bedeller halinde ödersiniz. Aynı aracı banka kredisi veya özkaynaklarınız ile almış olsaydınız, aracınızı satana kadar tüm bedeli finanse etmiş olacaktınız.

Vergisel : Aylık kira bedeli faturalarını vergi indirimine konu edebilirsiniz. Araç defter değeri ile gerçek satış değeri arasındaki farklar nedeni oluşacak vergi farkını irmamızr'a devredersiniz.

Zaman-İşgücü : Filonuzun yönetimin irmamıza devrederek, tüm bürokratik, operasyonel, teknik işleri de devretmiş olursunuz. Araç yönetimi için bir kadro oluşturmak veya başka görev tanımları olan çalışanlarınıza ilave sorumluluklar vermek gibi bir yüke girmez; maliyet tasarrufunuzun yanı sıra zaman ve işgücü kaynağınızı verimli kullanmış olursunuz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

sincan oto kiralama  eryaman araç kiralama  etimesgut araç kiralama elvankent araç kiralama