0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elvankent Araç Kiralama

27 Ekim 2018
14 kez görüntülendi
Elvankent Araç Kiralama

Ehliyet – Yaş: Araç Kiracısının kira sözleşmesi esnasında, A,B,C,D grubundaki araçlarını, minimum 3 yıllık yerli ve geçerli uluslararası ehliyete sahip ve 25 yaşındaki kişiler kiralayabilir. Araç Kiralama Süresi: Uzun süreli araç kiralamalar için özel araç kiralama fiyatları uygulanır. Her sınıftaki araç için kiralama süresi koşulları farklılık gösterebilir. Uzun süreli Araç Kiralama: Üç yıla kadar Filo Kiralama yapılabilir. Araç Kiralama Fiyatları ve koşullarına ilişkin bilgi için daha geniş bilgiyi ofisimizden alabilirsiniz. Araç Kiralama Fiyatları: Araç Kiralama Fiyatları’na yağlama, bakım, kasko ve üçüncü kişilere karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe katma değer vergisi (KDV) dahil değildir. Yakıt araç kiralama yapan kişiye aittir. Şoförlü Araç servisi, rehber yada çocuk koltuğu istek üzerine önceden belirtilmek şartı ile temin edilir.

Ödeme – Sigorta

Ödeme: Tahmini araç kiralama bedelinin tahsilatı araç teslimi sırasında yapılır. Kiralık Aracın iadesinde gecikme varsa, her ek saat için günlük araç kiralama bedelinin 1/3′ü, toplam 5 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük araç kira bedeli kadar ek ücret alınır. Sigorta: Tek Rentacar tüm kiralık araçlarını Karayolları Trafik Kanunu uyarınca ‘Mecburi Mali Mesuliyet Sigortası ile sigortalanmıştır. Kiralık araçlarımız Full Kasko’ludur. Kiralık araca ve/veya üçüncü şahıslarda meydana gelebilecek hasar ve zararların karşılığı olarak ödenmesi gereken bedel ve tazminatların sigorta poliçe limitlerini aşması halinde veya sigorta kapsamı dışında kalması durumunda doğacak farkı, kiracı ödemeyi peşinen kabul ve taahhüt eder.

Bu husus mahkeme kararı ile hüküm altına alındığı takdirde yine kiracı limiti aşan kısımları ilamdaki faiz uygulaması ile birlikte aracı kiralayana ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Sigorta Kapsamı Dışındaki Haller: Aşağıda belirtilen haller sigorta teminatı dışındadır.

Bu durumlarda olabilecek maddi ve manevi zarar kiracı, aracı kiralayana ödemeyi beyan ve taahhüt eder.

Kiralık aracı kullanan kişinin ehliyetsiz olması halinde,

Kiralık aracı kullanan ehliyet sahibi kişinin alkol, uyuşturucu veya benzer maddeleri kullanması durumunda, Aracı kiralayan kişinin dikkatsizliğinden ve kötü kullanımından dolayı kiralanan taşıtın motorunun yanması durumunda, Kaza raporu alınmamış ve periyodik bakımlarda ortaya tüm alt vuruklardan meydana gelen egsozst, katalizör, kartel patlaması vs. durumunda, Döşeme ve diğer aksamlara zarar verilmesi, teslim edilen radyo – teyp, stepne, avadanlık vb. gibi aksesuarların (cam, far, jant kapağı, vb.) kaybı çalınması ve kullanılmayacak duruma gelmesi hallerinde. Kiralanan aracın Pert Total Hale gelmesi durumunda sigortanın belirlediği araç değerinden sigortanın ödeyeceği pert total bedeli düşüldükten sonra kalan kısmı Kiracı Kiralayana ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Elvankent Araç Kiralama

Kiracı, herhangi bir şekilde meydana gelen kaza, çalınma ve gasp gibi durumlarda en kısa zamanda konu hakkında kiralayana bilgi verecek ve aşağıda belirtilen önlem ve işlemleri yerine getirecektir.

 

Eryaman Oto Kiralama

altay mahallesi orhan bey caddesi galeria iş merkezi no 3/15
eryaman etimesgut ankara
Ankara, Etimesgut 06820
Türkiye
Telefon: 03122800031
İkinci telefon: 05465056557
Faks: 03122800031
E-posta: info@acarpremium.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?