0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Batıkent Rent A Car

06 Ocak 2019
14 kez görüntülendi
Batıkent Rent A Car

Günümüzde artık araç kiralamak popüler hale geldi. Batıkent rent a car İnsanlar artık gezip görmek istedikleri şehre ya da ülkeye uçakla gidip bulunduğu yerden araç kiralamaktadır.

Batıkent rent a car

size bu imkanı sunmaktadır. Sizin de araç kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok özellik vardır. Size bu konuyla ilgili bilgi verelim.

Öncelikle araç kiralarken internetten firma araştırın. Kaliteli, mutlaka kaskolu, uzman personeli olan firmadan aracınızı kiralayın. Yabancı bir yerde güvenilir bir araçla seyahat etmek daha önemlidir. Araçla giderken bir aksilik yaşadığınızda aracın kaskolu olması size çok büyük konfor sağlayacaktır. Mutlaka gitmeden firma araştırması yapmanızda fayda var.

Batıkent rent a car

size bu konuda en iyi hizmet vermektedir. Aynı zamanda firma sizden boş senet imzalamanızı isteyebilir. Kesinlikle böyle bir imza atmayın. Herhangi bir dolandırıcılığa karşı tedbirli olmalısınız. Aracınızı teslim alırken mutlaka ilk yardım malzemesi olup olmadığına, stepnesine ve motoruna bakmayı ihmal etmeyin. Yakıt durumuna da kontrol edin. Genellikle araçlar tam depo olarak kiralanır. Sizde geri getirdiğinizde tam dolu depo olması gerekir. Bu yüzden kontrol edin. Bazı firmalar tam dolu depo benzinle vermeyebiliyor.

Aracınızı kiralarken imzaladığınız sözleşmeyi iyice okuyun. Anlamadığınız yerleri mutlaka sorun.

Batıkent rent a car

size her türlü sorunlarınızda yardımcı olacaktır. Ayrıca mutlaka sigortası olup olmadığına bakınız. Aynı zamanda araç kiralarken firmaya kimlik ve kredi kartınızı bırakmak zorunda değilsiniz. Aracınızı teslim alırken eksiksiz aldığınıza dair bir belge imzalayıp yanınızda bulundurun. Herhangi bir problem çıktığında elinizdeki belge size yardımcı olacaktır. Aracı kiraladığınız firmadan bir ya da iki kişinin telefon numarasını alın. Herhangi bir kaza veya arıza durumunda size yardımcı olacaktır.

 

Batıkent rent a car Aracınızı en fazla 3 yaşında olacak şekilde kiralayın. Geziniz esnasında size bir sıkıntı çıkartmamak için daha yeni araç olması size fayda sağlayacaktır. Kilometresini de kontrol etmeyi unutmayın. Aracın servis, bakım noktalarını öğrenin. Bir problem yaşadığınızda anında hizmet alabilirsiniz. Geziniz esnasında sıkıntı yaşamazsınız. Aracınızı kişi sayısına uygun olarak kiralayın. Eğer kişi sayınız az ise küçük araç kiralamak size kolaylık sağlayacaktır. Hem ücret bakımından size fayda sağlar hem de park yeri bulmak daha kolay olacaktır. Bu bilgiler size yardımcı olacaktır.

Batıkent rent a car olarak tüm sorularınızı arayarak sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?