0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Batıkent Araç Kiralama

05 Aralık 2018
15 kez görüntülendi
Batıkent Araç Kiralama

Uygun fiyatlı batıkent araç kiralama için bu işi yapan firmalardan fiyat teklifleri alabilirsiniz.  İçlerinden bütçenize en uygun ucuz fiyatlı araç kiralama teklifini kabul edebilirsiniz.

Batıkent Araba Kiralama

Batıkent Araç Kiralama hizmeti veren batıkent oto kiralama firmamız sizler için daime en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır. İster şubelerimize gelerek, ister telefon ile iletişime geçerek isterseniz de web sayfamız üzerinden rezervasyon yaparak Batıkent Araç Kiralama hizmetini alabilirsiniz.

Batıkent oto kiralama olarak yılın on iki ayı siz müşterilerimize Batıkent Araç Kiralama hizmetini en uygun fiyat teklifi ile sunmaktayız.

Batıkent Araç Kiralama – Batıkent Rent A Car

Anadolu’nun en güzel şehirlerinden birisi olan ilçemizden batıkent rent a car firmalarından bir tanesi de batıkent araç kiralamadır.  Maksimum fayda ile siz müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, her bütçeye ve talebe hitap eden araç filomuz ile sizlerin isteklerini karşılamayı amaç edinmiştir.

Birkaç günlüğü için de olsa kendinize ait bir araç ile seyahat etmek istiyorsanız batıkent rent a car firması olan batıkent araba kiralama ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenin ve müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu batıkent rent a car sektöründe firmamız batıkent oto kiralama’ya sorunsuz bir şekilde güvenebilirsiniz.

Batıkent araç kiralama – 0312 280 00 31 | Tarihi:Yenimahalle, 1946-1949 yıllarında ilin imarı ile özellikle o devrin Ankara Belediye Başkanı Ragıp Tüzün tarafından Ankara’nın yakın yerleşim alanı olarak planlanmış ve 1950 yıllarında dar gelirli işçi ve memur vatandaşları konut sahibi yapmak gayesi ile ikişer katlı olarak kurulmaya başlanmış, bugünkü gibi hızlı bir gelişme gösteren Yenimahalle, 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe merkezi hâline getirilmiştir. Resmi Gazete’nin 295 no’lu yeniden kaza kurulması hakkındaki kanuna göre yayınlanan 27.06.1957 gün ve 7033 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile 01.09.1957 tarihinden itibaren Yenimahalle ilçe olmuştur. Yenimahalle’nin ilçe olması ile o zaman nahiye olan Kazan-Yenikent – Sincan ve Etimesgut Nahiyeleri Yenimahalle İlçesine bağlanmıştır.

Batıkent Oto Kiralama – Batıkent Araba Kiralama – 0312 280 00 31

Coğrafi Yapısı: Yenimahalle, şehir merkezi haricinde engebeli bir arazide kurulmuştur. Denizden yüksekliği 830 metredir. İlçenin yüzölçümü 274 km²dir.

Batıkent Araç Kiralama

Komşu illerden gelen Çubuk Çayı, Hatip Çayı ve İncesu Deresi, ilçenin Akköprü mevkiinde birleştikten sonra Çiftlik, Güvercinlik ve Etimesgut’tan geçerek Sincan Osmaniye köyü yakınında Akıncı Ovasından gelen Ova Çayı ile birleşerek Ankara Çayı adını alır ve Sakarya Irmağının büyük bir kolu olarak Polatlı sınırlarına kadar girer.

 

Batıkent Araç Kiralama

Nüfus Durumu: Türkiye İstatistik kurumu 2015 Aralık verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 632.286 kişi olup, bu nüfusun 310.009’u erkek, 322.277’si kadındır.

 

            İlçede Bulunan Önemli Kamu Kurum ve Kuruluşları:

 • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi
 • Ankara Valiliği (Varlık Mahallesi Yerleşkesi)
 • MİT Müsteşarlığı
 • AK Parti Genel Merkezi
 • Jandarma Genel Komutanlığı
 • Bölge İdare Mahkemesi
 • Ankara İl Emniyet Müdürlüğü (Çiftlik Polis Merkezi Sorumluluk Bölgesi)​
 • İl Jandarma Komutanlığı
 • İl Milli Eğitim Müdürlüğü
 • Ankara Büyükşehir Belediyesi
 • Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü
 • Halk Ekmek Genel Müdürlüğü
 • EGO Genel Müdürlüğü
 • Orman Genel Müdürlüğü
 • Yenimahalle Kaymakamlığı
 • Yenimahalle Belediye Başkanlığı
 • Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Fen Edebiyat, Eczacılık, Tıp, Mesleki Eğitim , Eğitim Fakülteleri Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu
 • Ankara Üniversitesi Rektörlüğü, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fen Edebiyat, Mühendislik Fakülteleri
 • Yıldırım Beyazıt Üniversitesine Bağlı Fakülteler
 • Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı
 • MKE Kurumu
 • Merkez Bankası Banknot Matbaası
 • MEB Şura Salonu
 • İçişleri Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Batıkent Rent  A Car – Batıkent Araba Kiralama

Sosyal Yaşantı:
İlçemizizn Batıkent ve Yenimahalle Merkez bölgesinde orta gelir grubu aileler, Demetevler, Şentepe, Karşıyaka ve Yahyalar Bölgelerinde ise genel olarak orta ve alt-orta gelir grubuna mensup aileler yaşamaktadır. Bu bölgede geliri asgari ücret düzeyinde ailelerin de bulunduğu bir gerçektir.
Batıkent Araç kiralama İlçemizde nüfusun çok önemli bir bölümü çalışan, ücretli kesimi oluşturmaktadır.
İlçemiz merkezinde ve Şentepe bölgesinde eski yapılar yıkılarak ekseriya çok katlı yapılara geçiş devam etmektedir. Batıkent bölgesinde ise modern ve çağdaş bir yapılaşma sürmektedir.
Özellikle Karşıyaka ve Demetevlerde halk geleneksel yaşam biçimine ve muhafazakar değerelere bağlı gözükür. Bu bölgelerde yaşayan halkımızın önemli bir kısmını Ankara’nın Kızılcahamam ve Çamlıdere İlçelerinden ve Orta Anadolu’nun diğer illerinden gelerek yerleşmişlerdir.
Batıkent araç kiralama Son beş yılda, İlçemizin kuzeybatı bölgesinde yer alan Yakacık Mahallesinde özellkle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden gelen vatandaşlarımızın düzensiz ve plansız yerleşmeleri, bu mahallemizde plan yaptırmak suretiyle önlenmiş ve düzen altına alınmıştır.Ancak bu mahallemizde altyapı eksikliği devam etmektedir.
İş ve Çalışma Hayatı: – batıkent araç kiralama – 0507 009 61 61
Yenimahalle’de ikamet edenlerin birçoğu memur, işçi ya da esnaf olarak çalışmakta olup, çiftlik veya hayvancılıkla geçimini sağlayan 1000 kişiye yakın vatandaşımız bulunmaktadır.Bu rakam ilçe nüfusu düşünüldüğünde çok azdır, bu nedenle ilçemizde tarım veya hayvancılıkla geçimini sağlayan vatandaşımız yok denecek kadar azdır.
Fabrika Bölgeleri:
Halk Ekmek, ASELSAN, Türk Traktör, AOÇ Süt, AOÇ Şarap, Tekel İçki Fabrikaları bulunmaktadır.
Eryaman Oto Kiralama
eryaman oto kiralama
, altay mahallesi orhan bey caddesi galeria iş merkezi no 3/15, eryaman etimesgut ankara, Ankara, Etimesgut 06820, Türkiye - Telefon: 03122800031 İkinci telefon: 05465056557 E-posta: info@acarpremium.com URL:

Rota

Konumunuz:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?