ankara-uygun-arac-kiralama

Ankara ve Çevresinde Oto Kiralama

Ankara ve Çevresi Gezi Rehberi

Türkiye’nin başkenti ve en kalabalık ikinci şehri Ankara’yı ve çevresini keşfetmek için Eryaman Oto Kiralama şubesinden bir araç kiralamak yeterli.  Seyahat planınızı araç kiralayarak çok daha pratik ve sorunsuz bir hale getirebilirsiniz.

Eğer şehre bir cumartesi günü vardıysanız, gezinize Ankara’nın popüler sokaklarında vakit geçirerek başlayabilirsiniz. Ankaralıların hafta sonları ortak buluşma noktası olan Tunalı Hilmi Caddesi, Arjantin Caddesi ya da Kızılay Sakarya Caddesi’nde dolandıktan sonra Altınpark’ta yemek yiyebilir, Gençlik Parkı’nı görebilir ve Ankara’nın simgesi olan Atakule’yi ziyaret edebilirsiniz.

Pazar günkü gezinize Anıtkabir ziyaretiyle başlayarak, Misak-ı Milli ve İnkılap Kuleleri’ni de gördükten sonra Ankara Kalesi’ne çıkabilir, şehrin tarihi dokusuyla bütünleşebilirsiniz. Ulus’taki ilk meclis binasını ziyaret ettikten sonra; eğer sıkı bir tarih ve kültür tutkunuysanız, soluğu Etnografya ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde alarak Türk sanatının Selçuklu Devri’nden zamanımıza kadar devam eden örneklerini inceleyebilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk’e armağan edilen 52 bin dönümlük arazi üzerine kurulu Atatürk Orman Çiftliği’ni görmeden Ankara’dan ayrılmamanızı tavsiye ederiz. Şehir merkezindeki turunuzu tamamladıktan sonra şehrin çevresinde görülecek yerlere de bir göz atalım.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve araçlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

sincan oto kiralama  eryaman araç kiralama  etimesgut araç kiralama elvankent araç kiralama