0312 280 00 31
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Altındağ Oto Kiralama

09 Mayıs 2019
3 kez görüntülendi
Altındağ Oto Kiralama

Altındağ oto kiralama her türlü özel ulaşım amaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama işlemlerini sadece 1 günlük için yapabileceğiniz gibi bir kaç günlük kiralama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Altındağ Oto Kiralama

Bu aşamada bireysel veya kurumsal müşteri olmanız durumuna göre sizlere özel teklif ve fiyatlandırmalar sunulabilmektedir. Özellikle de filo kiralama durumunda daha avantajlı olduğunu da söyleyebiliriz.

Otomobil kiralama işlemlerinde pek çok ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Nitekim internet ortamında ve çevrede, araba kiralama firmaları ile ilgili olarak yaşanılan kötü tecrübeleri okumaktayız. Bu nedenle ilk olarak tercih edeceğiniz firmanın güvenilir olmasından başlamalısınız. Tercih edeceğiniz altındağ rent a car firmasının güvenilir olduğundan emin olun ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz araç modellerini sunabildiğini gözden geçirin.

Altındağ Araç Kiralama – Altındağ Oto Kiralama

Bununla birlikte hem araba kiralama sözleşmesi hem de otomobil ile ilgili olarak, üzerinde durmanız gereken bir dizi kriterden bahsedeceğiz. Bu kriterler kiralama işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak ve aynı zamanda kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra araç ile ilgili sorumluluklarınızı bilmiş olacaksınız. Bu anlamda, bizler yazımızda sadece bu kriterlere genel olarak değineceğiz. Firmamıza ulaşmanız durumunda daha fazla bilgi verebilir ve sizlere adım adım yardım edebiliriz.

Altındağ Oto Kiralama, Araç Kiralama Sözleşmesi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralama sözleşmesinde pek çok detay belirtilmektedir. Siz araba kiralama işlemini yapmış olduğunuzda, sözleşmede belirtilen tüm koşulları da kabul etmiş oluyorsunuz. Siz bu koşulları tek tek okumamış olsanız bile bu geçerlidir. Bu nedenle sizlere bu sözleşme hakkında yardımcı olan bir Altındağ araç kiralama şirketi ile anlaşma sağlamanız daha iyi bir tercih olacaktır. Çünkü böyle bir firma sizlere bilmeniz gereken önemli ayrıntıları da belirtecektir. Bu sayede kiralama sürecinde ve kullanım sürecinde yaşanabilecek olumsuzluklardan ne kadar etkilenebileceğinizi de bilmiş olursunuz.

Altındağ Oto Kiralama – Altındag Araç Kiralama Firması

Kira sözleşmesinde dikkat etmeniz gereken başlıca hususlar; aracı kullanımınız ile ilgili sınırlandırmalardır. Daha net bir şekilde ifade edecek olursak, araç kullanım süresi ve fiyatlandırmalar olarak da ifade edebiliriz. Süre ve fiyatlandırmalar ile ilgili özel koşulların olup, olmadığına bakmalısınız. Öte yandan yaşanabilecek herhangi bir kaza durumunda, maddi zararın boyutuna göre sizin sorumluluğunuzun nasıl, ne şekilde ve hangi oranda olduğunu da öğreniniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Hamdullah başakçı dedi ki:

  Woswogen transport 15 günlük kiralama ne kadar Diyarbakır’a gelin almaya gidilecek

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   0312 280 00 31 Numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 2. Hamdullah başakçı dedi ki:

  Yeriniz nerede acaba

  1. Eryaman Oto Kiralama dedi ki:

   Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi Galeria İş Merkezi No: 3/15 Eryaman Etimesgut / Ankara

 3. eryaman spor salonu dedi ki:

  eryaman spor salonu : https://www.eryamansporsalonu.com

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?